Menu
Zoznámte sa s robocrow: Stroje, ktoré vystreľujú laserové lúče s dlhým dosahom na vydesenie vtákov, nahrádzajú strašiaky

Zoznámte sa s robocrow: Stroje, kto…

Lasery sa náhodne pre...

Prelomenie WPA / WPA2-PSK cez WPS ľahko a rýchlo (prax)

Prelomenie WPA / WPA2-PSK cez WPS ľ…

Praktická demonštrácia ...

Prelomenie WPA / WPA2-PSK cez WPS ľahko a rýchlo (teória)

Prelomenie WPA / WPA2-PSK cez WPS ľ…

Dostatočne zabezpečená ...

Milióny áut môže odomknúť ktokoľvek. Novú chybu našli u Volkswagenu či Škody

Milióny áut môže odomknúť ktokoľvek…

Elektronika v autách tr...

Vinár menia zbrane v boji so škorcov. Namiesto poplašných diel, používajú plašiče od Slovenského výrobcu.

Vinár menia zbrane v boji so škorco…

Vinári versus škorce. Prá...

Zlodeji automobilov môžu odomknúť 100 miliónov Volkswagenov s jednoduchým bezdrôtovým hackom

Zlodeji automobilov môžu odomknúť 1…

STRUČNEAsi 100 miliónov a...

Zlodeji používajú špeciálne čítačku na krádeže áut. BMW bolo za dve minúty preč. Keyless ? KEYLESS-GO

Zlodeji používajú špeciálne čítačku…

Zlodeji používajú špeciál...

LTE sieť pre Internet v lietadlách už funguje. Stanice sú aj v Česku a Slovensku

LTE sieť pre Internet v lietadlách …

LTE sieť pre Internet v l...

Ako nainštalovať Linux po boku Windows (návod)

Ako nainštalovať Linux po boku Wind…

 Po zapnutí počítača si j...

Najjasnejší objekt na nočnej oblohe v roku 2018 Rocket Lab vypustili na orbitu The Humanity Star

Najjasnejší objekt na nočnej oblohe…

Rocket Lab vypustili na o...

Prev Next
Slovak Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

RF Micro Devices správy RF3931

RF Micro Devices správy RF3931, 48-Volt, 30-Watt Gálium nitrid (GAN) Bezkonkurenčný Transistor Optimalizované pre vysoko výkonný obchodné a obranné aplikácie

Firma RFMD (R) nedávno oznámila významnú inováciu výkonného tranzistora Gálium nitrid (GAN) Jedná sa o RF3931 Bezkonkurenčný tranzistorov pre VF obvody Power vysoko výkonný zosilňovač (HPA)

RF Micro Devices, Inc (Nasdaq: RFMD - News), je globálny líder v oblasti návrhu a výroby polovodičových súčiastok vysokej vysokofrekvenčnej úrovni. Oznámila, že RFMD (R) sa kvalifikoval a vyrobil RF3931, 48-volt, 30 - gálium nitrid watt (GAN) bezkonkurenčný tranzistor optimalizované pre vysoký výkon komerčné a vojenskej technike. RF3931 je RFMD je prvý produkt GAN ktorý môže dosiahnuť plnú spôsobilosti výrobku, proces, prostredníctvom ktorého sú výrobky prepustené do RF RFMD pre hromadnú výrobu. RF3931 sa začal používať do viacerých vysoko výkonných zosilňovača (HPA) a RFMD očakáva GAN zásielok bude výrazne pribúdať.

Bob Bruggeworth, prezident a CEO spoločnosti RFMD, povedal: "Sme plne očakávajú, že RFMD je GAN technológia procese bude zohrávať ústrednú úlohu v našej firemnej misii rozšíriť a využiť naše vedúce postavenie v RF komponentov a technológií zlúčeninového polovodiča do niekoľkých priemyselných odvetví. Unikátne fyzikálne vlastnosti technológie GAN RFMD je dodávať výkon, ktorý je nedosiahnuteľný súčasných konkurenčných technológií. Tiež je to RFMD GAN technológie vyrábajú v rovnakých high-objem výrobného zariadenia ako náš priemysel - vedúci produkty GaAs, ktoré poskytujú RFMD merateľné konkurenčné výhody. V dôsledku toho veríme, že naša GAN technológia bude ničivá technológie naprieč širokou škálou obchodných a trhy v oblasti obrany. "

Jeff Shealy, viceprezident a generálny manažér obrany RFMD a napájanie obchodnej jednotky, povedal: "Sme veľmi potešení, oznamuje, že plný produkt kvalifikáciu a zásielky prvej RFMD je GAN produktu. Tieto úspechy sú hlavné míľniky na RFMD, ako prijatie našej technológie GAN, zvýšiť našu prítomnosť v oblasti high-výkon RF na trhu a spokojnosť našich zákazníkov 'čoraz väčší dôraz na' zelenej 'technológie. RFMD stav-of-the-Art GAN technológia spracovania zaisťuje vynikajúci výkon RF na štvorcový milimeter a vynikajúce RF účinnosti premeny, ktorá v porovnaní so súčasnými polovodičových technológií. "

30-watt RF3931 je súčasťou rodiny z piatich RFMD GAN bezkonkurenčné výkonové tranzistory sú už prepustené do sériovej výroby. V rozmedzí od 10 wattov až 120 wattov, táto široká šírka pásma, bezkonkurenčná výkonové tranzistory umožňujú rozvoj high-účinnosť HPAs pre širokú škálu aplikácií, vrátane mobilných a WiMAX infraštruktúry, CATV, vojenské komunikácie, verejné mobilné rádio, radar a radar rušičky - jammer. V oblasti bezdrôtových a pevných aplikáciami, RFMD bezkonkurenčné výkonové tranzistory umožňujú "zelenej" architektúry, ktoré znižujú náklady na energie a zvýšenie účinnosti sietí pre operátorov sietí.

O RF3931: RFMD je RF3931 bezkonkurenčný výkon tranzistora dosahuje vysokej účinnosti a získať byt v širokom frekvenčnom rozsahu, v jednom zosilňovačmi dizajn. RF3931 je zabalený do hermetické, prírubový keramické balíček poskytuje vynikajúcu tepelnú stabilitu vďaka využitiu moderných technológií odvodu tepla a stratový výkon.

O firme RFMD:

RF Micro Devices, Inc (Nasdaq: RFMD - News) je globálnym lídrom v oblasti dizajnu a výroby komponentov high-výkon polovodičových. RFMD výrobky po celom svete umožňujú mobilitu, konektivitu a poskytujú zvýšenú podporu pokročilých funkcií v bunkovej slúchadlá, bezdrôtovú infraštruktúru, bezdrôtové lokálne siete (WLAN), CATV / širokopásmové a leteckého a obranného trhu. RFMD je uznávaná pre svoje rozmanité portfólio polovodičových technológií a RF systémov odborné znalosti a je preferovaným dodávateľom popredných svetových mobilných zariadení, priestoroch zákazníka a komunikačných zariadení poskytovateľov.

So sídlom v Greensboro, NC, RFMD je ISO 9001 - a ISO 14001-certifikovaný výrobca s celosvetovou strojárstva, konštrukcie, predaj a servis zariadení. RFMD je obchodovaná na NASDAQ Global Select Market pod symbolom RFMD. Pre viac informácií prosím navštívte webové stránky RFMD na www.rfmd.com . Ako je nám známe vývoj a výrobu VF dielov na Slovenskom trhu sa zaoberajú daným RFMD GAN iba pár firiem, väčšinou sú to objednávky koncových stupňov

http://www.mrccomponents.de/RFMD.htm#pdf/gan_rfmd.pdf

http://telecommunicationnews.net/

Pre písanie komentárov sa prihláste
návrat hore