Menu
Nová hrozba pre Váš GSM telefón, využíva SIM karty nielen na sledovanie - Simjacker

Nová hrozba pre Váš GSM telefón…

Inštalačné SMS správy...

Sonická zbraň využíva infrazvuk na potlačenie vzbúr a demonštrácií v Číne

Sonická zbraň využíva infrazvuk…

Čínska sonická zbraň ...

Pozor na hlodavce - začínajú sa sťahovať do Vašich domovou, a kuny taktiež...

Pozor na hlodavce - začínajú sa …

Pozor na hlodavce - zač...

Ovládanie MIX zariadení s Čiiny cez WiFi, alebo čo je Tuya,  eWeLink a ako sa registruje zariadenie ?

Ovládanie MIX zariadení s Čiiny …

Ovládanie MIX zariadení...

Ako vybrať odpudzovač zvierat či hlodavcov ?

Ako vybrať odpudzovač zvierat či…

Ako vybrať odpudzovač z...

Alternatívy ku Google Play - kde a ako zohnať zaujímavé aplikácie

Alternatívy ku Google Play - kde a…

Alternatívy ku Google Pl...

Polícia prelomila šifrovanie správ Kočnera z aplikácie Threema ? Lož, alebo pravda ?

Polícia prelomila šifrovanie spr…

Threema je proprietárna ...

Polícia využíva údaje z histórie polohy Googlu na chytanie zločincov

Polícia využíva údaje z histór…

Americká polícia využ...

Ako si vybrať mobilný GSM zosilňovač pre telefón a internet pre Váš dom či firmu

Ako si vybrať mobilný GSM zosilň…

Ako si vybrať mobilný G...

Slovenské a svetové telefónne predvoľby - Medzinárodné telefónne predvoľby a kódy krajín

Slovenské a svetové telefónne pr…

Národný cieľový kód ...

Prev Next
skafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlenettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrslesswsvthtrukurvicyyi

Nesmrtonosné zbrane HAARP a mozgové vlny

Faktom je, že počas studenej vojny Sovieti aj Američania intenzívne pracovali na ovplyvňovanie ľudskej mysle pomocou drog, elektrošokov aj rádiových vĺn. Teoreticky by HAARP mohol vlnami na frekvenciách zodpovedajúcich frekvenciám ľudského mozgu pôsobiť na správanie ľudí, a to aj na pomerne rozsiahlom území. Ľudský mozog možno chápať (okrem iného) ako emitor elektromagnetických vĺn. Každý určite pozná zariadenie nazývané EEG (elektroencefalograf), ktoré dokáže tieto impulzy zaznamenávať a merať. Odborník dokáže z výsledkov EEG relatívne presne určiť psychický stav človeka a rozpoznať väčšinu psychických chorôb.

 

Elektromagnetické vlny vysielané mozgom pokrývajú spektrum nazývané často ELF (Extreme Low Frequencies, teda extrémne nízke kmitočty) a vymedzené približne od 0,5 do 40 Hz. Slovo "približne" by malo správne byť tučne, kurzívou a trikrát podčiarknuté, pretože je samozrejme u každého jedinca úplne odlišné (to zatiaľ bráni širšiemu využitiu detektorov lži na báze EEG). Spektrum ELF sa ďalej delí na štyri časti, ktoré charakterizujú štyri stavy (hladiny) mysle.

Beta (13 až 40 Hz)

Ide o "normálnu" hladinu, v ktorej sa nachádzame po väčšinu bdelého stavu. Okolo maximálnych frekvencií (cez 30 Hz) sa nachádzajú tzv negatívne pocity (podráždenie, agresia, zlosť, strach, stres).

Alfa (8 až 13 Hz)

Uvoľnený, ale sústredený stav. Do neho sa možno dostať predovšetkým hypnózou alebo meditáciou, ale niektorí ľudia sú toho schopní jednoduchým pretočením očí smerom nahor. Informácie, ktoré sú nám povedané v alfa-hladine, sa do pamäti zapisujú veľmi spoľahlivo a pevne (jedná sa o druh podprahového vnímania - človek si neuvedomuje proces učenia, ale len jeho výsledky).

Théta (4 až 8 Hz)

Stav veľmi hlbokého sústredenia, ktorého možno docieliť pokročilou meditáciou alebo intenzívne prežívanú modlitbou. Ak máte záujem ho vyskúšať, dobrou možnosťou sú východné systémy cvičení typu jogy alebo tai-či.

Delta (0,5 až 4 Hz)

Donedávna platila téza, že hladina delta sa dostavuje iba počas najhlbšieho spánku. Najnovšie výskumy však ukázali, že tí najmúdrejší kňazi ázijských náboženstiev (napr. niektorí jogíni alebo lámovia) sú schopní sa do nej dostať sérií fyzických a psychických cvičení, a nielen to. Dokážu v tomto stave dokonca komunikovať s okolím a po "prebudení" si všetko jasne vybavujú.

Čo sa týka ovplyvňovania činnosti mozgu elektromagnetickým vlnením - celkom iste je možné, a dokonca sa celkom bežne vykonáva. Mám tým na mysli tzv psycho-walkmany, ktoré sa už niekoľko rokov veľmi úspešne predávajú, u nás však bohužiaľ patrí ku kriticky nedostatkovému tovaru. Na pohľad skutočne pripomínajú prenosné prehrávače kaziet, ale ich "slúchadlá" sú v skutočnosti dva póly malého vysielača na frekvencii okolo 10 Hz. Správne, jedná sa o alfa-vlny. Stačí si psycho-walkman nasadiť, spustiť ho a upokojiť sa; za niekoľko sekúnd bude váš mozog "naladený" na príslušnú frekvenciu a vy sa ocitnete v stave alfa.

Len veľmi ťažko by bolo možné človeka "spracovať" natoľko, aby ho následne bolo možné diaľkovo ovládať, ako si to predstavuje Gordon Thomas v románe "Hlasy v tichu". Vyššie stavy mysle ešte neznamenajú, že jedinec zabudne na svoje zásady, názory a presvedčenie. Ako väčší problém by som videl skôr ten úplne najnižší stav mysle, teda frekvencie cez 30 Hz. Spolu s autormi thrilleri Net Force - Bod zlomu (Tom Clancy, Steve Pieczenik a Steve Perry) pokladám za veľmi pravdepodobné, že elektromagnetickým vlnením na týchto frekvenciách by naozaj šlo vyvolať (a to aj u väčšieho množstva osôb zároveň) strach alebo agresivitu. Iste netreba podrobne opisovať, aký efekt by mal hromadne vnímaný pocit strachu na armádu pripravujúce sa k boju.

Ak všetky tieto energie sú k dispozícii z prázdneho priestoru, potom sa môžete pýtať ako je to možné, že stále používame fosílne palivá? Odpoveď je jednoduchá. Sily, ktoré nás ovládajú sú veľmi bohaté. Stali sa veľmi bohatými tým, že tieto veci ovládali (väčšinou naftový a nukleárny priemysel). Poslednou vecou, ktorú oni sami chcú je, aby sme mali energiu zadarmo, čo je to, čo je výsledkom pochopenie psychoenergetika (skalárne elektromagnetizmus, energetika, atď)

SYSTÉM HAARP

(HIGH FREQUENCY ACTIVE AURORAL RESEARCH PROGRAM)

Nesmrtonosné zbrane HAARP a mozgové vlny

Americký HAARP mení klímu, alebo máme tu novú zbraň ?

Nesmrtonosné zbrane - Elektromagnetické pulzné bomby

Silné vlnenie by malo byť podľa týchto teórií schopné vyvolať vibrácie, ktoré spôsobujú práve zemetrasenie či iné prírodné katastrofy. HAARP vraj dokáže znefunkčniť aj klasické zbrane nepriateľa. Rakety, komunikačné systémy, navádzanie striel... To všetko by zlyhalo.

Naposledy zmenenéštvrtok, 14 jún 2012 22:55
Pre písanie komentárov sa prihláste
návrat hore