Menu
KEYLESS Bezkľúčový prístup a štartovanie tzv. Keyless, Keyless-GO, Smart key, Kessy...

KEYLESS Bezkľúčový prístup a …

Bezkľúčový prístup a...

Nová hrozba pre Váš GSM telefón, využíva SIM karty nielen na sledovanie - Simjacker

Nová hrozba pre Váš GSM telefón…

Inštalačné SMS správy...

Sonická zbraň využíva infrazvuk na potlačenie vzbúr a demonštrácií v Číne

Sonická zbraň využíva infrazvuk…

Čínska sonická zbraň ...

Pozor na hlodavce - začínajú sa sťahovať do Vašich domovou, a kuny taktiež...

Pozor na hlodavce - začínajú sa …

Pozor na hlodavce - zač...

Ovládanie MIX zariadení s Čiiny cez WiFi, alebo čo je Tuya,  eWeLink a ako sa registruje zariadenie ?

Ovládanie MIX zariadení s Čiiny …

Ovládanie MIX zariadení...

Ako vybrať odpudzovač zvierat či hlodavcov ?

Ako vybrať odpudzovač zvierat či…

Ako vybrať odpudzovač z...

Alternatívy ku Google Play - kde a ako zohnať zaujímavé aplikácie

Alternatívy ku Google Play - kde a…

Alternatívy ku Google Pl...

Polícia prelomila šifrovanie správ Kočnera z aplikácie Threema ? Lož, alebo pravda ?

Polícia prelomila šifrovanie spr…

Threema je proprietárna ...

Polícia využíva údaje z histórie polohy Googlu na chytanie zločincov

Polícia využíva údaje z histór…

Americká polícia využ...

Ako si vybrať mobilný GSM zosilňovač pre telefón a internet pre Váš dom či firmu

Ako si vybrať mobilný GSM zosilň…

Ako si vybrať mobilný G...

Prev Next
skafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlenettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrslesswsvthtrukurvicyyi

Obrana proti profi zlodejom ? Našli sme zariadenie ktoré detekuje GSM rušenie

Aj Slovenský výrobcovia VF techniky sú technický zdatný a vyrobili zariadnie ktoré detekuje GSM rušičky.

GSM rušička zlikviduje komunikáciu Vášho alarmu s Vami, s SBS a políciou, jednoducho sa už nedovediete že Váš alarm Vám niečo zasiela.

Aj keď o tom média a polícia nehovorí, je používanie rušičiek nielen narastajúcim problémom, ale rušičky sa stávajú už bežnou výbavou vlamačov.

Čo detektor GSM dokáže?

Super rýchla detekcia GSM rušenia, ak sa signál objaví vo všetkých páskach detektor automaticky zopne relé a to Vám už zopne zariadenie, ktoré Vám napr. v inom VF pásme odošle správu o zarušení Vami sťaženého priestoru. Na trhu je už viac týchto detektorov rôznych značiek, niektorý predajcovia dokonca tvrdia že ich detektor zašle varovnú SMS už hneď pri prvotnom zarušení. Je to len výplod fantázie predajcu. Ak raz systém zarušíte, nepošlete už nič. Samozrejme ako odoslať správu o zarušení je niekoľko, no to už predajca market.sk konzultuje priamo zo zákazníkom.

Detekcia je tak spoľahlivá že vie odlíšiť, či je v okolí rušička alebo prišlo iba k výpadku signálu operátora.

Profi detektor jammer – rušičiek 2G a 3G mobilných telefónov detektor / 2G a 3G mobilných telefónov schopný prezraziť a odhaliť 2G, 3G CDMA signál. Zariadenie je možné ľahko nastaviť na detekciu rušičiek vo Vašom okolí.

Jedná sa o profesionálny výrobok pre samostatnú detekciu kmitočtov vo všetkých troch pásmach. V prípade nastavenia detekcie signálu v troch pásmach súčasne je predpoklad zapnutia rušičky GSM pásma vo Vašom okolí. Výstup zo zariadenia je buď reléový, audio upozornenie, svetelné upozornene, logický výstup.

Detektor je pripojiteľný k ľubovoľnému zabezpečovaciemu systému.

Spoločnosť ktroú sme spomenuli ponúka celý rad ďalších zariadení, ktoré sú určené na monitorovanie mobilných telefónov ich činnosť vo vymedzenej polomer a odhaliť, sledovanie, prítomnosť a umiestnenie.

Dozvedeli sme sa že ich zariadenia majú moderný digitálny prijímač a viacpásmový zameriavací systém pre naozaj presnú lokalizáciu mobilného telefónu. Ich prístroje fungujú tiež ako detektori mobilných telefón, GPS tracker a bezdrôtový telefón tracker, ktorý používa americký systém DECT 6.0. Či ste už sú vyškolení, alebo nemáte vzdelanie vôbec, jednoduchá obsluha a trackball jasné OLED displej umožňujú použiť tento sledovacie zariadenia s ľahkosťou.

Na obrázku Vám sprístupňujeme ďalšie elektronické zariadenia z ponuky www.sigint.sk. Montuje sa na stenu a slúži na sledovanie okolitého priestoru pre akékoľvek činnosti mobilného telefónu. Hovory uskutočnené v tejto oblasti sú zaznamenávané, časovým údajom a môžu byť použité neskôr v analýze. Je tiež potrebné spomenúť, že toto zariadenie môže byť ľahko maskovaný, aby vyzeral ako obyčajný termostat na stene a pracovať v tajnosti.

Posledné zariadenie v tejto sérii vyzerá ako jednoduchý pager, má vrecková veľkosť a funguje úplne bez použitia rúk. Používa sa na detekciu mobilných telefónov ich činnosť v mieste okolo Vás a oznámi užívateľa o tom že zachitil GSM alebo VF signál. Má 9V batérie, ktoré možno odstrániť a nabiť, pekný OLED displej a puzdro na prenášanie.

Ako môžete vidieť, firma Volčko, Market.sk má toho veľa čo ponúknuť, ich potenciálny zákazník by mohol byť ten, kto má záujme sledovať svoj mobilný telefón a či je odpočúvaný alebo či niekto nesleduje jeho polohu. Zariadenie sú bezpečné na prevádzku a nevyžadujú žiadne GSM rušenie.

Čo si myslíte o tejto spoločnosti? Máte dojem, ich zariadenia, alebo by ste chceli chrániť pred nimi? Povedzte nám, čo máte na mysli v komentároch!

Naposledy zmenenéštvrtok, 24 október 2013 15:44
Pre písanie komentárov sa prihláste
návrat hore