Menu
Obvod rušičky mobilného telefónu

Obvod rušičky mobilného telefónu

Obvod rušičky (jammer) ...

GSM mobil vo väzniciach ? Dnes to už nie je problém ...

GSM mobil vo väzniciach ? Dnes to u…

Veľká Británia má problém...

Ak chcete správnu kryptomenovú divočinu, zabudnite na Bitcoin, je tu Litecoin

Ak chcete správnu kryptomenovú divo…

Litecoin za deň zdvojnáso...

Mobil ako alarm - získajte okamžite bezpečné upozornenia na udalosti narušenia len za pomoci GSM telefónu.

Mobil ako alarm - získajte okamžite…

Edward Snowden, známy tým...

Schéma obvodu detektora mobilného telefónu

Schéma obvodu detektora mobilného t…

Schéma obvodu detektora...

Detektor mobilného telefónu alebo detektor GSM, GPS rušenia ?  Jammer detector EU

Detektor mobilného telefónu alebo d…

Tento praktický mobilný...

Ultrazvuk nám píska do uší, následky len tušíme. Ne-počujeme ho v kancelárii aj v obchode

Ultrazvuk nám píska do uší, následk…

Mnohí z nás, bez toho by ...

Základňové stanice mobilnej siete (BTS) a informácie o bunkách v SR.

Základňové stanice mobilnej siete (…

Základňové stanice (z ang...

Komunikácia mobilného telefónu. Ako funguje?

Komunikácia mobilného telefónu. Ako…

Komunikácia mobilného t...

GSM handover or handoff

GSM handover or handoff

GSM handover or handoff...

Prev Next
Slovak Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Jammer na hlodavce - alebo Mačka domáca je postrach vtákov a hlodavcov

Mačka domáca je postrach vtákov hlodavcov

Bádatelia zo Smithsonianova inštitútu pre biológiu ochrany prirody sebe rozhodli kvantifikovať ročný úhrn koristi slovinčiny domácimi mačkami. Nestačili piť sp.

Mačky domácej, miláčikovia, ktoré ti a si tam necháme prebehnúť po čerstvom vzduchu na záhrade, sú podľa všetkého zodpovedné za smrť miliárd vtákov hlodavcov po celom svete. Gény divoké šelmy neľútostného Lovce v sebe proste mačka neutají, aj ked si este pred chvíľkou hrala spokojne s klbkom.

 Nie každá mačka je pri love rovnako úspešná. Iste že tak, ktoré svojim telom pripomínajú viac než čo iného chlpatý vankúš, príliš veľkú úspešnosť pri lovu nevykazujú. Iné sú však ako blesk, rýchle smrtiaci.

 

Podstatný rozdiel je podľa bádateľov aj v tom, či mačka loví "kondične", alebo je si zvykli si týmto spôsobom sama aktívne zháňať potravu. Čísla, ku ktorým sa bádatelia v čele s Petom Marra dostali, sú však alarmujúce.

 

Povedz, kde tie vtáky sú ?

 Marra sebe svojimi kolegami o sebe pôvodne sústredil na vývojové trendy populácie drobných spevavcov. Na území USA totiž dlhodobo kolíšu riešila sebe možná príčina týchto výkyvov. Do hľadáčika bádateľov sebe Tak dostali Veterné elektrárne, pesticídy využívané Pri poľnohospodárstve Alebo neoznačené Reflexné Sklenené plochý. Kamerový záznam však potvrdil, ze s ďaleko Väčšieho pravdepodobnosťou, nez omráčenie po náraze urob skla, Konci vtáky v zuboch pazúroch mačiek.

 Domáce mačky v USA zabijú ročne v priemere between 1,4-3,7 miliardami vtákov. Možno kvalifikovane odhadnúť, ze ich populačnej počty redukujú mačky každoročne o 15%. Ak chcete pivo neni všetko - Dale zahubí Okolo 6,9-20,7 miliárd malých cicavcov, predovšetkým z Rad hlodavcov. Napriek legendám doručenými kreslenými Seriály sebe mačky zďaleka nešpecializujú Len na Myši. Medzi kasta obete patrí práve Tak aj hraboše, syseľ Alebo Veveričky.

Kurča by sa mačke asi ubránilo, ale aj tak je radšej za plotom.

Mačka - vrnící časovaná bomba

Drávy šelmy, ktoré o sebe spokojne rozvaľkáme na Gauci, sú vlastne akousi časovanou bombou ekologickú. Na jeden Americký stat pripadá v priemere 84 miliónov mačiek. Kazda z Mníchove JE schopná ročne uloviť Okolo osemnásť vtákov dvadsaťjeden hlodavcov.

Zďaleka najhoršie sú podľa výskumov odborníkov malá Mačiatka. U Mníchove Pry D netreba loviť motivovaná hladom, pivo skôr kruto hravými mechanizmy učenia. Mačiatka sú pravým postrachom hlodavcov i Drobného vtáctva. Pozrite sebe na video (Alebo na dalsi videá na YouTube) - mačky trápenie Myši viditeľne baví.

{youtube}6QcCOpEsV4I{/youtube}

 

Mačací problém Resi Rôzne Zeme po svojom. Kým napríklad na Novem Zélande sebe hovorí o úplnom zákaze chovu, na severe Európy JE som vzduchu otázka povinne veterinárnej sterilizácie. Pete Marra pivo varuje: ". Mačky domáce UŽ Proste robiť ekosystému patrí ich masívne REGULÁCIA by mohla odštartovať dalsi Problemy"

Použité zdroje: Killer vonkajšie mačky zabiť miliardy vtákov, malých cicavcov ročne 


V
iac o plašení http://www.plasice.sk/

Naposledy zmenenésobota, 06 august 2016 22:26
Pre písanie komentárov sa prihláste
návrat hore